Jestem psychoterapeutką oraz tłumaczką języka angielskiego. Jako psycholog i psychoterapeuta w swoim gabinecie spotykam się z osobami borykającymi się z różnorodnymi problemami, jak również z takimi, których do pracy motywuje ciekawość do siebie i ciągła chęć rozwoju. Jestem członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzę psychoterapię również w języku angielskim. Serdecznie zapraszam. Psycholog i psychoterapeuta. Marta Gil-Gilewska
Ukończyłam psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz Instytut Anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Procesu psychoterapii uczyłam się w trzyletnim podyplomowym Studium Psychoterapii Indywidualnej i Terapii Rodzin przy Laboratorium Psychoedukacji (rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne).
Pracuję zgodnie z wymogami szkoleniowymi stawianymi wobec zawodowych terapeutów przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. To oznacza, że biorę udział w szkoleniach teoretycznych, poddaję się własnej terapii szkoleniowej i nadzorowi merytorycznemu nad moją pracą z pacjentami, zwanemu superwizją.